KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14345590
nr 1434 5590
Dan Rönnberg, Munkar i källare. Signerad, daterad 1893. Olja på duk, 30x41, yttermått inklusive ram: 52x64 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:52:06
300 kr
400 kr
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr